Zarevúca 23 Ružomberok 034 01 +421 905 609 930 ajbis@ajbis.sk

Akcie a zľavyNovinkyPonuka

Zoznam pokladníc ERP a fiškálnych tlačiarní z našej ponuky, ktoré nebudú podporované na systém eKasa:

 

Euro 1000

 

 

Euro 2000

 

 

Euro 500

 

 

Euro 200 TX

 

 

Mini eFox

 

 

Ditron MIRA

 

 Sam4s ER-230

 

 

Sam4S ER-260

 

 

BlackCat

 

 

Ditron ZIP

 

 

Custom Big II

 

 

Custom Big II Touch

 

+ Všetky ihličkové fiškálne tlačiarne.

 

Uvedené pokladnice ERP a fiškálne tlačiarne z našej ponuky nebude možné prerobiť na nový systém eKasa. Podnikateľ, ktorý má takúto pokladnicu, sa musí rozhodnúť, či si zakúpi novú online registračnú pokladnicu (ORP), po novom aj eKasa alebo začne používať virtuálnu registračnú pokladnicu (VRP), Porovnanie ORP a VRP pokladníc nájdete v našom článku.

 

Ako postupovať ďalej?

Ak ste sa rozhodli prejsť na virtuálnu registračnú pokladnicu (VRP), požiadajte o pridelenie prihlasovacích údajov na stránke finančnej správy. V žiadosti o pridelenie kódu VRP vyplňte požadované údaje. Ak vám Finančná správa pridelí prihlasovacie údaje, nevznikajú Vám tým žiadne povinnosti a stále môžete až do 30.6.2019 používať svoju súčasnú elektronickú registračnú pokladnicu.

 

Ak Vám viac vyhovuje online registračná pokladnica (ORP), teda eKasa, je potrebné vybrať si niektoré z našich eKasa riešení.

 

Ak ste majiteľom iného modelu registračnej pokladnice ako boli uvedené vyššie v zozname pokladníc ERP, ktoré nebudú podporované na systém eKasa, ponúkame Vám ďalšie možnosti v podobe upgrade balíčkov, Jedná sa o aktualizačné balíčky, ktoré ponúkajú jednoduché prerobenie existujúcich riešení na nové, ktoré budú v súlade s novým zákonom. 

 

Novinky a akcie

Prinášame Vám tie najhorúcejšie novinky zo sveta technológií, výpočtovej techniky a z oblasti účtovníctva.

Taktiež Vás informujeme o najnovších akciách, zľavách a nových produktoch v našej ponuke.